Ketaus vonios

Ketaus vonios išpopuliarėjo sovietmečiu. Dar ir dabar jos dažnos senos statybos daugiabučiuose. Vonios ilgaamžės. Tarnauja iki 25 metų, gerai prižiūrima – ir  daugiau.

Vonių patvarumą lemia storos sienelės (7–10 mm). Ketaus vonios nesideformuoja, yra tvirtos, stabilios, o svoris įspūdingas: 120–160 kg. Dėl tvirtumo nepasiginčysi, jei tempėte tokią vonią į trečią aukštą, įsitikinote, kad sveikus pirštus išsaugoti sunkiau nei sudaužyti vonią. Dėl storų sienelių vonia nebarška, o vanduo ilgai neatvėsta.  

Ketaus vonios kokybė priklauso ir nuo emalio kokybės. Pageidautinas emalio storis 0,8 mm – 1,2 mm. Jis suteikia voniai glotnų, spindintį paviršių, apsaugo nuo rūdžių.

Ketaus vonios – tvirtos, tačiau nėra apsaugotos nuo pažeidimų. Šveičiant vonią abrazyvinių dalelių turinčiais valikliais, ilgainiui paviršius gali prarasti spindesį. Emalį reikia saugoti nuo kietų, aštriais kraštais daiktų (pvz., metalinių kibirų) – subraižys. Remontas brangus.

Lietuvoje, lyginant su akrilinėmis ar akmens masės voniomis, ketaus vonios nusileidžia formų ir dydžių įvairove. Vyrauja taisyklingo stačiakampio formos vonios. Užsienyje gamintojai geba pagaminti įmantriausių formų ketaus vonias, nė kiek ne prastesnes už akmens masės. Tokios vonios spinduliuoja prabanga, žinoma, kaina irgi yra aukštesnė.

slipper-preto-bath.jpg

Vonios pasirinkimą lemia ir kaina. Ketaus vonios nepigios. Kainuoja dvigubai daugiau už akrilines vonias. Brangios, patikimos ir patikrintos laiko. 

Ketaus voniomis IRIS neprekiauja.  

(Balsų: 10)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

Neringa
Sveiki, norime nusipirkti 160 cm ilgio ketaus vonią
Iris (Egesta)
Laba diena,
Ketaus voniomis mes neprekiaujame.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.