Sienų plytelės

Renkantis sienų plyteles, kitaip nei grindų, nėra jokių techninių reikalavimų, ribojančių pasirinkimą. Patikusias sienų plyteles galite drąsiai klijuoti ant bet kokios sienos. Tik reikia žinoti, kad plytelėms priklijuoti ant mūro reiks kitokių klijų nei ant gipso kartono ar medinės sienos. Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Jei patikusi plytelė skirta grindims, ne problema – ant sienų galima klijuoti ir grindų plyteles.

Dažnai plytelių nusiperkama per mažai. Didelė tikimybė, kad perkant pakartotinai, tokių pačių plytelių parduotuvėje nebebus. Ką daryti? Plytelių atsargos nustatymas. Kaip elgtis pritrūkus plytelių? 

Nuo plytelių dydžio vizualiai priklauso visos patalpos dydis – mažai patalpai padidinti rinkitės didesnes sienų plyteles. Daugiau apie tai skaitykite: Plytelių dydžio parinkimas ir kiekio skaičiavimas. Matmenys.

Dažniausiai naudojamos keraminės glazūruotos sienų plytelės, nes jų pasirinkimas gausiausias. Kitų rūšių plytelės irgi tinkamos, bet jų asortimentas siauresnis.

Sienų plytelės gali būti blizgiu arba matiniu paviršiumi. Matinis  paviršius yra praktiškesnis: mažiau matosi vandens nuosėdos. Blizgios arba labai blizgios plytelės vizualiai padidina patalpą ir suteikia prabangos.

Vidaus patalpose plytelių atsparumas šalčiui neaktualus. Praktiškai visas keramines, akmens masės, klinkerio, stiklo mozaikos plyteles galima kloti ant vidaus sienų: Plytelių klijavimas. Belieka pasirinkti mėgstamas spalvas ir priimtiną  stilių. Sienų plytelės yra kaip tik tas dekoravimo elementas, kuriuo patalpai įtaigiausiai perteikiamas norimas stilius.

Skirtingos sienų plytelės – skirtingi patalpų stiliai

Klasikinis stilius – istorijos dvelksmas technikos amžiuje. Sienų plytelės išpuoštos turtingais ornamentais, ypatingai puošnūs dekorai. Įspūdį sustiprina istoriniai baldai, o vonios kambaryje - tą laikmetį atkartojanti vonios įranga.

Kitoks yra aiškus, subtilus, šviesus interjeras. Tokio stiliaus sienų plytelės – šviesių spalvų, jų raštai lengvi ir subtilūs, paviršius žaismingas. Skaidrumas, lengvumas, rafinuotumas.

Šilta, saulėta aplinka: šiltos spalvos, jaukumas, dienos šviesa, elegancija, ramumas, mediniai priedai, harmoningas derinys. Tokius pojūčius sukels patalpa, dekoruota šilumą ir šviesą skleidžiančiomis sienų plytelėmis.

Stiprių akcentų gerbėjams plytelių įvairovės irgi nepristigs. Stiliui būdinga: spalvų galia, ryžtingi sprendimai, ryškūs intarpai, laisvas mąstymas, daugybė dekoro, kontrastai, tamsūs tonai.

Ryškiam gyvenimui – spalvotos sienų plytelės: sodrios spalvos, erdviniai piešiniai, spalvų ir formatų deriniai, apjungtos spalvos. Smagumas.

Šiuolaikiniame didmiestyje pasigendantiems natūralumo – natūralias medžiagas imituojančios sienų plytelės: medis, akmuo, betonas, metalas, įvairios tekstūros, formatai, skirtingų medžiagų deriniai.

Egzotika – ryškios spalvos, etniniai motyvai, turtingi ornamentai, jauki Viduržemio jūros atmosfera.

Ant bangos – geometrinių formų sienų plytelės. Labai populiaros – šešiakampės, rombą primenančios plytelės.

Vis labiau populiarėja plytos formos plytelės. Klijuoti plyteles galima ir įdomiau, ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai ar įstrižai.

Čia trūksta Jūsų savito stiliaus nuotraukų. Drąsiau.

Plačiau apie plyteles (rūšys, klijavimas, tarpų glaistymas ir kt.) – „Informacijos“ skiltyje, puslapio viršuje.

(Balsų: 15)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

Audrone
Sveiki ar turite plyteliu sienoms Artable Bianco is Paradyz,man reiktu 4 deziu
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Ši kolekcija nebegaminama ir likučių gamykloje nėra.
Kad priderintumėte lygią plytelę prie Jūsų turimo dekoro, reikėtų tą dekorą atsinešti į vieną iš mūsų salonų ir bandyti derinti "gyvai" pagal atspalvį prie mūsų parduodamų plytelių.
Sigita
Labas rytas.
Ieškau sienos plytelių. Galite pasiūlyti žalios spalvos plyteles. Matmenys 10x10. Gali būti ir 15x15. Jos bus klijuojamos ant baldo. (Kad pasižiūrėtumėte prisegu analogą – kaip ir nuotraukoje galėtų būti panaši plytelių spalva.) Lauksiu iš Jūsų informacijos. Pagarbiai.
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Plytelių pasiūlymą išsiuntėme el. paštu.
Snieguole
Sveiki,ar turite ryskiai melyniu vonios kambario sienos plyteliu? Kokie ismatavimai?
Aciu.
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Mėlynos plytelės mūsų e-parduotuvėje: http://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/plyteles-voniai?limit=30&plytele_spalvos_kodas=512&store= .
Dar daugiau variantų galite rasti mūsų e-kataloguose: http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/internetiniai-katalogai/
Renata
http://www.iris.lt/files/cache/b6ea05010fa12a07b647241959b9de29_f9235.jpg
laba diena, kaina siu lyteliu?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Plytelių kainas galite rasti: http://www.iris.lt/e-parduotuve/30-8-60-8-traviata
Nijolė
Sveiki, domina kaina šių plytelių?
Tubadzin, Lenkija. Kolekcija Larda
Iris (Egesta)
Laba diena,
Šių plytelių kainą galite rasti mūsų e-parduotuvėje https://www.iris.lt/e-parduotuve/29-8-74-8-larda
Rasa
Laba diena,
Kur galečiau rasti šias plyteles? Ačiū už atsakymą
Marazzi, Italija. Kolekcija Zellige
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Birutė
Laba diena, man reikia tinkamų vonios sienoms mėlynos spalvos sienų plytutės 10 kvadratų, ką galite pasiūlyti ir kokia kaina, ačiū
Iris (Egesta)
Laba diena,
Siūlome pasižiūrėti mūsų e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/plyteles-voniai?plytele_spalvos_kodas=512&store=
Viktorija
Laba diena,
ar turite vario spalvos sieninių plytelių ?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Plytelių pavyzdžius atsiuntėme el. paštu.
Asta
Sveiki,
Ieškau Paradyz plytelių sienoms
brook-grys-sciana-25x40-40x25/5013
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Šias plyteles turime e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/25-40-brook-grys-plytele-1
DARIUS
Sveiki. Ar turite plyteliu baltos spalvos 1m ilgio,plotis nesvarbu
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Atrašyta Jums el. paštu.
Virginija
Sveiki.
Nepavyksta apmokėti užsakymo: 196M PLAZA LISBON linoleumas ir ARTISAN BAZA BLANCO DEC MIX sienų plytelės. Kaskart rašo ,,klaida mokėjimo užklausoje (kodavimas)". Gal kažkuri iš dviejų minėtų prekių jau išparduota?
Iš anksto dėkoju už pagalbą.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Atrašėme Jums į el. paštą.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.