Vidaus patalpoms rinkitės keramines plyteles

Dėl raštų ir spalvų gausos vidaus patalpoms geriausia rinktis keramines plyteles. Jos – labiausiai paplitusi plytelių rūšis. Keraminės plytelės – dažniausiai iš raudono, rečiau iš balto molio pagamintos ir glazūra aplietos plytelės. Molio spalva nedaro įtakos plytelių kokybei. Grindų plytelių atsparumą dilumui apsprendžia glazūros sluoksnis. Plytelių pasirinkimas pagal patalpą, lauko plytelės. Sienų plytelės grindims netiks – nusitrins glazūra. Keraminės plytelės įgeria nemažai vandens, todėl laukui jos netinka. Tiksliau, kenkia ne įgertas vanduo, o šaltis – ledas plėšo plytelę. Vonioje galite naudoti keramines plyteles be baimės – vanduo nepakenks.

Gamintojai keramines plyteles vonioms ir virtuvėms gamina kolekcijomis – prie grindų priderina sienų plyteles ir papuošia dekoratyvinėmis juostelėmis ar kitokiais dekorais. Sienų plytelės voniai ar virtuvei skiriasi tik raštais.Pateikiame keletą idėjų vionos, virtuvės keraminių plytelių. 

Tas pačias plyteles nesunkiai galima pritaikyti visose vidaus patalpose – ne tik vonioje, virtuvėje bet ir kitur.

Visada gražiai atrodys blizgios keraminės plytelės. Jos gerai atspindi šviesą, dėl ko patalpa vizualiai atrodo didesnė. Blizgios plytelės lengvai prižiūrimos  jas itin lengva valyti.

Matinės keraminės plytelės suteikia patalpai jaukumo. Matinės plytelės yra neslidžios – tai didelis pranašumas vonioje. Be to ant matinių plytelių mažiau matosi nešvarumai.

Daugiau idėjų rasite mūsų galerijose: Virtuvės plytelės ir Vonios plytelės.

Glazūruotas keramines plyteles gamina su blizgiu, pusiau matiniu ar matiniu paviršiumi. Pasirinkimas platus. Daug keraminių plytelių rasite e-parduotuvėje.

Peržiūrėkite mūsų siūlomų plytelių nuotraukas. Išsirinksite.

Keramines plyteles klijuokite tam skirtais klijais. Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus?

(Balsų: 4)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

//Donatas
sveiki o turite gloria rosa tokio dydzio 200-200 ?
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Šioje kolekcijoje tokių matmenų nėra.
Vladimiras
sveiki ar turite Andros beige 452x452 ir kokia kaina?Ačiū
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Šių plytelių sandelyje neturime, tačiau galime atvežti iš gamintojo. Kadangi šiuo metu yra šventinis laikotarpis - plyteles galima gauti maždaug sausio mėnesio viduryje.
Apie kainą atsakysime el. paštu.
Rita
Sveiki, ar turite plytelių bambukas
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Galime pasiūlyti Midas gamintojo bambukinės mozaikos plyteles: http://www.formosa-design.pl/?lang=en&s=Bamboo+mosaic
Robertas
Sveiki. Ieškau plytelių voniai (dekoruotos piešiniu su jūros bangomis ir delfinais), melsvo atspalvio 40x40 / 50x50). Keturios plytelės sudaro piešinį. Priedo yra ir dekoratyvinės juostelės.
Gal matėte, turėjote ar turite ir žinote ir galite pateikti kažkokios informacijos?
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Su jūros motyvais turime keletą dekoratyvinių elementų, pvz.: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/?q=maxima, tačiau jie ne su delfinais.
Siūlome peržvelgti mūsų e-katalogus, galbūt rasite kažką sau tinkamo: http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/internetiniai-katalogai/
Algis
Labas rytas,
Ieškau Lenkiškų plytelių Tembre Brown. Ar turite?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Turime: http://www.iris.lt/e-parduotuve/25-40-tembre-brown-plytele-1
Renata
Laba diena reikia grindu plyteliu ir pacia vonia apklijuot, sienos tamsei pilkos noreciau sviesiu plyteliu ant grindu
Iris (Egesta)
Laba diena,
Rekomenduojame peržiūrėti grindų plyteles mūsų e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/plyteles/akmens-mases-plyteles?plytele_spalvos_kodas=516_506&store=


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.