PVC lentelės grindims

Nors apie PVC lenteles žino ne kiekvienas, bet jos  jau tapo rimtu konkurentu kitoms grindų dangoms. Nė viena kita danga per  trumpą laiką tiek neištobulėjo ir paplito, kaip ši. Nulėmė ypač geros savybės, klojimo paprastumas ir kaina.

Savybės

PVC lentelės yra visiškai atsparios vandeniui, jo neįgeria. Galima kloti net vonioje.

Puikiai praleidžia šilumą, todėl labai tinka šildomoms grindims. Šilumos laidumu konkuruoja su įprastomis plytelėmis.

Atsparios įbrėžimams. Atsparumą apsprendžia viršutinio apsauginio sluoksnio storis. Atsparumo klasės analogiškos laminatui.

Tvirtos tiek, kad sunkūs daiktai neįspaudžia paviršiuje žymių, bet pakankamai minkštos, kad krisdami skaudžiai nesusižeistų vaikai.

Labai žemas triukšmo lygis. Žingsnių į dangą  skleidžiamas garsas, skirtingai nei laminato, yra minimalus. Tai galioja ir klijuojamoms ir surakinamoms PVC lentelėms.  Pačios plytelės  garsą  slopina nuo 9 iki 20 db.

Lentelės susijungia viena su kita be matomo tarpelio, siūlių praktiškai nėra.

Lentelės dėl savo sandaros atrodo šiltesnės nei kitos dangos.

Lengvai valomos, todėl tinka įprastinė grindų priežiūra. Nereikia saugoti nuo vandens pertekliaus kaip laminato.

Galima rinktis mažiau ar daugiau neslidžias PVC lenteles:  R9 – R11. Grindų plytelių slidumas

PVC lentelės yra higieniškos ir atsparios dėmėms dėl padengimo poliuretano laku. Dėl šio lako PVC lenteles lengva valyti.

Po PVC lentelėm paklotas nereikalingas ir nededamas.  Yra gamintojų, gaminančių lenteles su priklijuotu paklotu, bet tai yra išimtys, atspindinčios ne privalumus, o taip bandomus paslėpti technologinius trūkumus.

PVC lentelės imituoja ne tik medžiagos raštą, bet ir jai būdingus matmenis. Pavyzdžiui imituojamos medžio lentos bus 10 ar 15 cm,  arba net 30 cm pločio ir nuo 90 cm iki 2 metrų ilgio. Ir dar: to paties rašto, bet skirtingų matmenų plytelės lengvai  jungiasi tarpusavyje ir gali būti panaudotos vienoje patalpoje savitam raštui išgauti.

Mažas rašto pasikartojimas, t.y. vienoje pakuotėje sudedama skirtingų raštų lentelės.

PVC lentelės yra greitai ir lengvai klojamos. Tam užtenka paprastų įrankių. Nėra dulkių.

Lentelių tarpusavio sujungimo užraktas yra stiprus ir atsparus intensyviam naudojimui.

Lentelės yra lengvos ir stabilios.

PVC lentelės yra 100 procentų perdirbamos.

Skirtingų gamintojų PVC lentelės skiriasi  kokybe. Geras, kokybiškas ir brangesnis gaminys tarnauja  ilgiau, atrodo geriau, neišskiria į aplinką kenksmingų medžiagų. Danga turi turėti FloorScore  ar  analogišką serifikatą, pažymintį oro patalpoje, kurios grindims panaudota danga, švarumą. Būtinas ir kitas dokumentas - REACH setifikatas. Jis reglamentuoja leistinų/neleistinų medžiagų naudojimą gaminyje. Medžiagos atitikimas sertifikatams reiškia, kad medžiaga saugi naudojimui.

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad PVC lentelės yra mažiausiai žinoma grindų danga. Tačiau jas turintys, nenorėtų keisti į jokią kitą grindų dangą. PVC lentelės konkuruoja su medinėmis grindimis ir plytelėmis. Visą apklausą rasite: Kodėl pasirenku būtent šią grindų dangą?

Raštai

PVC lentelės, kap ir bet kuri kita dirbtinė danga, dažniausiai imituoja gamtoje esančias medžiagas: medieną, akmenį, metalą. Pažangaus gamintojo PVC lentelės atrodo labai natūraliai: atkartojamas ne tik raštas, bet ir paviršiaus reljefas.

PVC lentelės skirasi pagal klojimo būdą: 

  • Saviklijės, vienkartinio klijavimo
  • Saviklijės, daugkartinio klijavimo
  • Klijuojamos klijais
  • Surakinamos


Saviklijės, vienkartinio ir daugkartinio priklijavimo lentelės  gamykloje iš apatinės pusės pateptos klijais, apsaugotais popieriaus sluoksniu, kurį nuplėšus,  danga prispaudžiama  prie pagrindo. Viskas. Prilipo. Ir joks meistras nereiklaingas.

Vienkartinio klijavimo lentelės klijuojamos tik kartą (vėliau neturės pradinio klijavimo stiprumo), o daugkartinio klijavimo lenteles galima atlupti ir vėl priklijuoti kitoje vietoje. Numesta ant grindų tokia lentelė dėl savo svorio  ir klijų pritraukimo jėgos iškart prisisiurbia prie pagrindo ir stipriai laikosi, o klijai, anot gamintojų, aktyvūs išlieka nuolat.

Vienkartinio klijavimo lentelės paprastai būna 2 mm storio, o daugkartinio  - storesnės – 4 ar net 5  mm. Ir vienos ir kitos dažniausiai naudojamos individualių būstų grindims. Jos - pigiausios PVC lentelių gamoje. 

Nors pats klojimas yra paprastas ir greitas, bet svarbi  plonų (2 mm) dangų naudojimo sąlyga – lygus grindų paviršius, nes dėl plonumo ir lankstumo jos atkartoja visus pagrindo nelygumus.

Klijuojamoms klijais lentelės neturi iš anksto užteptų klijų. Klijavimo principas: klijais ištepamos grindys, laukiama nustatytą laiką ir tada uždedamos lentelės. Po to, dažniausiai naudojant 50 kg  volą, iš po lentelių išspaudžiamas oras. Tokiam darbui reikia daugiau įrankių ir įgūdžių. Geriau šį darbą patikėti profesionalams. 

Tokių lentelių storis svyruoja nuo 2 iki 2,5 mm. Tinka privačių būstų ir visuomeninių patalpų grindims. Jų kaina lemia atsparumo nusidėvėjimui klasė, lentelių dydis, piešinio kokybė ir kiti faktoriai, bet apibendrintai gaima teigti, kad jų kaina užima tarpinę vietą tarp saviklijų ir surakinamų lentelių.

Surakinamos PVC lentelės yra apie 5 mm storio ir klojamos kaip laminuotos grindys: lentelės kraštuose turi vienokius ar kitokius užraktus, kurių pagalba susijungia tarpusavyje.

Tokias grindis bene lengviausia įrengti, nes pagrindas neprivalo būti itin lygus (nelygumai iki 3mm vienam ilgio metrui) ir jo paruošimui nereikia eikvoti laiko ir pinigų. Lentelė lengvai jungiasi su kita lentele.

Nors šios grupės lentelės yra brangiausios, bet įvertinus mažiausias pagrindo paruošimo ir klojimo išlaidas - jei klosite patys - tai bendra grindų įrengimo kaina greičiausiai bus žemesnė nei priklijuojamų klijais.

Saviklijės PVC lentelės kaina atitinka vidutinių laminuotų grindų kainą, o surakinamos prilygsta aukštos klasės laminuotų grindų kainai.

Surakinamų PVC  lentelių grindims klojimas ir priežiūra

PVC lenteles galite apžiūrėti mūsų salonuose arba e-parduotuvėje.

(Balsų: 13)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

ANTANAS
Sveiki,noreciau suzinoti viniliniu klijuojamu plyteliu kaina ir kur isigyti vakaru lietuvoj apie 100m2.ACIU.
Iris (Laurynas)
Sveiki, Antanai,
Į Jūsų klausimą atsakysime asmeniškai, el. paštu.
Paulius
Sveiki, kur Kaune būtų galima realiai pamatyti surakinamas PVC plyteles? Ačiū
Iris (Laurynas)
Sveiki, Pauliau,
Surakinamas PVC plyteles galėsite pamatyti mūsų salone Kaune, adresu Savanorių pr. 288.
Sonata
Laba diena, gal būtų galima gauti vinilinių grindų katalogą?
Iris (Laurynas)
Laba diena, Sonata,
Vinilinių grindų katalogus galite peržiūrėti mūsų salonuose.
Lina
Sveiki, domina kaina viniliniu klijuojamu plyteliu 90-95 m2. Klaipeda ,Aciu
Iris (Laurynas)
Lina,
Į Jūsų klausimą atsakysime asmeniškai, el. paštu.
rima
noretume suzinoti viniliniu (klijuojamu) plyteliu kainas.
Iris (Laurynas)
Rima,
Individualioms patalpoms rekomenduojame klijuojamų vinilinių plytelių seriją "Artline".
Mažmeninė jų kaina be nuolaidos – 19,40 €/m2 su PVM.
Drąsutė
Sveiki,kiek kainuotų 35 m2 vinilinių surakinamų plytelių.Ačiū.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Surakinamos vinilinės plytelės kainuoja 39 €/m2 su PVM.
Jei plytelių reikia padidinto praeinamumo patalpoms, kaip pavyzdžiui - parduotuvei, galime pasiūlyti aukštesnės atsparumo klasės gaminį už 46 €/m2 su PVM.
Pateiktos mažmeninės pardavimo kainos be nuolaidų. Perkant internetu pritaikysime 7% nuolaidą arba Jūsų turimą asmeninę nuolaidą.
Sandra
Sveiki,
ar klojant vinilines plyteles ant šildomų grindų neišsiskiria sveikatai pavojingos medžiagos tokios kaip ftalatai ir pan.? Ar turite tą patvirtinančius sertifikatus?
Iris (Laurynas)
Sandra,
Mūsų atstovaujamo gamintojo Gerflor gaminiai turi REACH sertifikatus. REACH yra vienintelis oficialus (ir reikliausias) ES reglamentas, apibrėžiantis cheminės medžiagos saugumą.
Gerflor vinilines plyteles yra saugu kloti ant šildomų grindų - ftalatai iš jų neišsiskiria.
Tolia
Laba diena, domina kaina viniliniu klijuojamu plyteliu 90-100 m2. (sildomos grindis)
Gal galit atsiusti kataloga su kainom. Klaipeda.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Privačiam būstui siūlome Prancūzijos gamintojo Gerflor klijuojamas PVC lenteles "Artline". Atsparumo klasė 23/31. Šių lentelių atsparumas yra tikrai pakankamas ir atsparesnių nereikia.
Nuoroda į gamintojo puslapį su informacija apie "Artline" lenteles http://www.gerflor.com/products/professionals/floor/creation-30-artline.html

Visuomeninėms patalpoms siūlome to paties gamintojo klijuojamas PVC lenteles "Creation 55". Atsparumo klasė 33/42 Nuoroda į gamintojo puslapį su informacija apie "Creation 55" lenteles http://www.gerflor.com/products/professionals/floor/creation-55-insight.html

Visuomeninėms patalpoms, kuriose numatomas itin didelis eismas, siūlome to paties gamintojo klijuojamas PVC lenteles "Creation 70". Atsparumo klasė 34/43 Nuoroda į gamintojo puslapį su informacija apie "Creation 70" lenteles http://www.gerflor.com/products/professionals/floor/creation-70.html


Jei jums reikalingos PVC grindų lentelės, bet nebūtinai priklijuojamos, norime jums pasiūlyti itin gerą alternatyvą – Belgijoje gaminamas surakinamas PVC lenteles Pure Click. Atsparumo klasė 32.
Šių lentelių privalumas, kad nereikalingas pagrindo paruošimas, nereikia klijuoti. Nereikalingas ir paklotas - danga klojama tiesiogiai ant pagrindo. Įrengimui užtenka liniuotės bei peilio išstumiamais ašmenimis.
Jei priklijuojamoms PVC lentelėms pagrindas turi būti itin lygus, tai surakinamoms grindų nelygumas, kaip ir laminuotoms grindims, neturi viršyti 3 mm/1m. Reiškia nereikės lieti išlyginamojo mišinio, šlifuoti, glaistyti, klijuoti ir t.t. , o tik išimti iš pakuotės ir jungti lentą prie lentos.
Taupote laiką ir pinigus.
Lentelių montavmo video https://www.youtube.com/watch?v=jN3LhpYPqkI

Detalus pasiūlymas pateiktas el.paštu.
dijana
sveiki kiek kainuoja Belgiskos PVC lenteles Pure Click atsparumo klase 32
Iris (Laurynas)
Laba diena,

Belgiškas PVC lenteles nuo rytdienos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje adresu:
http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles
Asmeninį kainos pasiūlymą atsiųsime el. paštu.
Momedas Jonelis
kek kainotu jegu uzsisakyciau ape170m2 dveju rusiu vinilniu lenteliu
Iris (Laurynas)
Laba diena,

Privačiam būstui siūlome dviejų tipų vinilines lenteles. Pirmosios - saviklijės vinilinės lentelės "Virtuo Adhesive"
http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?gamintojas=105&store=
Jos skirtos mažesnio intensyvumo patalpoms (miegamasis, vaikų kambarys). Grindų įrengimui reikia lygaus, kieto ir tvirto pagrindo.
Pagrindą prieš klojimą reikia nuvalyti ir nugruntuoti giluminiu gruntu pvz. http://www.iris.lt/e-parduotuve/igis-ag-10-l-gruntas-1

Antrosios - vinilinės lentelės "Pure Click 40". Jos klojamos kaip laminuota grindų danga ir tarpusavyje susijungia užrakto pagalba.
http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?gamintojas=1337&store=
Šios lentelės yra brangesnės, bet ženkliai didesnio atsparumo, lengviau ir greičiau įrengiamos, mažiau reiklios pagrindo lygumui (3mm/1m).
Jos tinka visoms privataus būsto patalpoms, taip pat ir nedideliems biurams ar parduotuvėms.
Įrengimas itin paprastas ir greitas : http://www.iris.lt/prekes/linoleumas-pvc/info/klojimas-ir-prieziura/
Asmeninį kainos pasiūlymą atsiųsime el. paštu
Edgaras
Laba diena,

Pirkome vinilines lenteles 236L PURE CLICK 40 STANDARD, 1326x204x5, 32kl, Toulon Oak PVC LVT (http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles/236l-pure-click-40-standard-1326x204x5-32kl-toulon-oak-pvc-lvt-lenteles). Jūsų klojimo instrukcijoje parašyta "Prieš dėjimą įvertinkite nupjaunamų lentelių ilgį ir plotį. Atpjauta lentelė negali būti trumpesnė nei 30 cm (kitaip nepakaks užrakto stiprumo). Nuo vienos eilės likusį lentelės galą naudokite kitos eilės pradžiai." Dėl lentelės pločio viskas aišku, o ką daryti jei norint užbaigti/pradėti eilę atpjauta lentelė būtų trumpesnė nei 30 cm. Pvz. kambario ilgis yra 3730 mm, atmetus po 8 mm. nuo sienų gautųsi 3714 mm., tai pirmą eilę sudarytų lentelės 1326 mm. + 1326 mm. + 1062 mm., lieka galiukas 264 mm. Kaip pradėti naują eilę ir t.t.?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Į 264 mm galiuką patenka 3 užrakto elementai vienoje lentelės pusėje. Anot gamintojo, to visiškai pakanka. Tad galite kloti ir taip.
Kitas variantas - sutrumpinti ir pirmąją lentelę. Tada ir paskutinė bus ilgesnė nei 30 cm.
Siūlau išsiskaičiuoti pjaustymus taip, kad eilės užbaigimui pjaunamos lentelės būtų kuo efektyviau panaudojamos t. y. 1326 mm ilgio lentelę padalijus į tris dalis būtų 442 mm, o pusiau - 663 mm. Taip sumažinamas atliekų kiekis.
Taigi pirmos eilės lentelės būtų: 620 mm (pjauta) + 1326 mm (sveika) + 1326 mm (sveika) + 442 mm (pjauta (1/3 lentelės)) = 3714 mm.
Kitą eilę galima dėti 399 mm (pjauta) + 1326 mm (sveika) + 1326 mm (sveika) + 663 mm (pjauta (1/2 lentelės)) = 3714 mm.
Loreta
Laba diena
Domina PVC viniliniu lenteliu kaina su PVM. virtuves plotas 9.5 m2. Kokia kaina ir surakinamu, ir priklijuojamu. ar pagrindas gali buti cemento pjuvenu ploste.
Iris (Dalius)
Laba diena,
Pagrindas turi būti kietas ir tvirtas, todėl cemento, pjuvenų plokštė tinka pagrindui.
Kainas atsiųsime el. paštu.
as
Sveiki,domina kaina viniliniu grindu privaciam bustui 66kv.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Pasiūlymus išsiuntėme el. paštu.
Jurgita
Laba diena,atsiųskite pasiūlymą su kainomis vinikinių sukabinamų plytelių biurui ,kuriame mažo srauto judėjimas, plotas 35 m2 .
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.
Aida
Sveiki, jei sias grindis noretume deti ir vonioje, kokio lygio atsparumas turetu buti?
Ar teisybe, kad jei vistik kazkas grindim nutinka, klijuojamu grindu gabala galima ispjauti ir priklijuoti nauja? Su sukabinamom to nepadarysi?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Vonia yra tokia patalpa, kurioje PVC lentelių atsparumo trinčiai reikalavimai yra minimalūs. Tiks visos.
Pažeistas ir priklijuojamas, ir sukabinamas PVC lenteles galima pakeisti. Abu atvejai nėra sudėtingi.
Lukas
Sveiki, ar galima pvc pliteles klijuoti prie senu pliteliu?
Grindu klojejas
Galima klijuoti ant senu plyteliu, pries tai jas islyginus - plonu sluoksniu savaime islyginamojo sluoksnio arba remontiniu misiniu.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
PVC plyteles klijuoti ant senų plytelių galima, tačiau su tam tikromis sąlygomis.
Klijai turi būti tinkami klijavimui ant neįgeriančių paviršių. PVC lentelės yra plonos, todėl atkartoja pagrindo reljefą. Dėl to pagrindas privalo būti labai lygus (2 mm/1 m), siūlės užglaistytos taip, kad neliktų griovelių. Klijai lentelėms tepami plonu sluoksniu, todėl jais išlyginti pagrindo nelygumų nepavyks.
Kitas būdas, nenuimant senų plytelių, ant jų išlieti savaime išsilyginančio mišinio, prieš tai plyteles nugruntavus kvarciniu gruntu. Liejamo sluoksnio storis – priklausomai nuo paties mišinio leidžiamo minimalaus storio. Tokiu atveju bus galima naudoti ir klijus tinkamus ant įgeriančių paviršių.
Jurate
Labai diena . Domina sukabinamu PVC lenteliu kaina. Sildomos grindys name. Naturalaus azuolas imitacija. Apie 100 m2. Pure click .
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite 14 ąžuolo atspalvių surakinamų PVC lentelių asortimentą:
http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?pvc_tipas=1309&store=
Asmeninis komercinis pasiūlymas Jums išsiųstas el. paštu.
Arūnas
Sveiki,domina PVC lentelės komercinėms patalpoms apie 140 kv.m..Ką patartumėt ir kiek kainuotų?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Komercinės paskirties patalpoms tinka „Gerflor“ kompanijos „Creation 70“ PVC lentelės.
Nuoroda į gamintojo puslapį su informacija apie „Creation 70“ lenteles: http://www.gerflor.com/products/professionals/floor/creation-70.html
Asmeninis komercinis pasiūlymas Jums atsiųstas el. paštu.
Birute
Ar galima deti surakinamas plyteles ant mediniu senu grindu?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Galima, jeigu senos grindys yra tvirtos, stabilios ir lygios (nelygumai iki 3 mm/1 m).
Jei tarp senų grindų lentų grioveliai platesni nei 5 mm, surakinamas plyteles klokite kita kryptimi nei klotos medinės lentos – pasuktas 90° laipsnių kampu.
Jovita
Laba diena,

Domina PVC grindu danga 60kvm butui. Grindys sildomos. Atsiuskite prasau savo rekomendacijas ir kainas. Domina tik labai kokybiskas produktas.
Aciu!
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Rekomenduojame šias PVC lenteles:
http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?gamintojas=1337&store=
Komercinis pasiūlymas atsiųstas Jums asmeniškai į elektroninio pašto dėžutę.
nerijus
Labas diena,ar galima kloti pvc-lenteles virtuveje po cemento plokstes sudejimo,bes jos nestipriai linguoja.
nerijus
Ir kokia vidutine pvc-lenteliu 1m2 kaina.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Jei pagrindas nestabilus, PVC lentelių ar laminuotų grindų klojimas yra nerekomenduojamas, nes gali būti pažeisti lentelių sujungimo elementai (užraktai).
Kainą išsiuntėme el. paštu.
Simas
Sveiki,
Statomam gyvenamui namui, kurio grindų plotas yra 110m2 ieškome PVC vinilinės dangos lentelių su Click sistema 32klasės. Gal galite atsiusti komercinį pasiūlymą?AČIŪ
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir pateiks komercinį pasiūlymą.
Nerijus
Laba diena, Ar galima PVC vinilinės dangos lenteles su Click sistema kloti ant jau namie esamo laminato? Ačiū
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Jei sena grindų danga suteiks lygų, tvirtą ir stabilų pagrindą – jokių problemų.
Evaldas
Laba diena, kokia butu PVC lenteliu kaina virtuves patalpai, 16 kvadratu, aciu.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir pateiks pasiūlymą.
Alvida
Sveiki,

Mus domina vinilne grindu danga, plotis 167kv.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Pasiūlymas Jums išsiųstas el. paštu.
Robertas
Sveiki,irengineju vonia,siuo metu yra prisukta cemento-drozliu plokste.Noreciau irengti elektrini sildymo kilimeli,o apdailai pvc-lenteles.Mano manymu reiketu pakloti plevele,tada sildoma kilimeli patiesti,tada islieti savaime issilyginnanti misini islieti.Kokias pvc lenteles rinktis lipinamas prie pagrindo ar click sistemos.Dekoju
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Kai pagrindas yra iš cemento drožlių plokštės, vonios grindis įrenkite taip:
1. Cementinę drožlių plokštę prisukite prie pagrindo. Šių plokščių pardavėjai paaiškina klientams, kokiu atstumu tarp atramų reikia sukti plokštes, priklauso nuo plokštės storio bei jos techninių parametrų.
2. Plokštės pagrindą gruntuokite su gruntu Ceresit CN-94 ir palikite apie 2 val. džiūti.
3. Išliekite cementinį pagrindą su Ceresit CN 75 Fiber arba analogišku mišiniu. Sluoksnio storis turi būti toks kaip ir cementinės drožlių plokštės storis, bet ne mažiau kaip 10 mm.
Jeigu tai karkasinis namas - liejamajame sluoksnyje “skandinkite” fasadinį armavimo tinkliuką, o ant jo šildymo tinklelį. Sluoksnių santykis tarp pagrindo ir armavimo tinkliuko t.b. apie 1/3.
4. Ant grindų su siena sujungimo vietų sudėkite hidroizoliacines sandarinimo juostas, kartu jau išdžiūvusį cementinį pagrindą ištepkite hidroizoliacine mastika, pavyzdžiui, Ceresit CL-51.
5. Montuokite PVC dangas.

PVC lentelės su Click sistema yra brangesnės nei priklijuojamos, tačiau jas kur kas paprasčiau ir pigiau įrengti. Jas galite susikloti patys ir tam prireiks tik peilio ir liniuotės.
Priklijuojamos lentelės, nors ir pigesnės, tačiau yra reiklios pagrindo lygumui, taip pat joms įrengti reikalingi klijai bei meistras mokantis (ir turintis reikiamus įrankius) jas kloti.
Galų gale kainos praktiškai susivienodina.
Jurgita
Sveiki, domina PVC vinilinės lentelės click, plotas ~ 100m2. Gal galite atsiųsti pasiūlymą? ačiū
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir pateiks pasiūlymą.
Tomas
Sveiki, domėjausi vinilinėm lentelėm, tačiau ne pure click susegimu. Kuris sujungimo būdas patikimesnis? Man buvo rekomenduojama ant šildomų betoninių grindų pakloti kamštinę 0,3 - 0,4 mm medžiagą. Pas jus rašoma kad galima kloti tiesiai ant betono. Artimiausiu metu planuoju įsigyti apie 80 - 90 kvm dangos gal galit atsiųsti pasiūlymą. Ačiū.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Negalime komentuoti kitų gamintojų naudojamų užraktų sistemų patikimumo, tačiau Pure Click naudojamos sistemos patikimumas daugiau nei pakankamas, o tuo pačiu ir leidžiantis labai greitai ir patogiai sujungti lenteles.
Dėl unikalios Pure Click lentelių sandaros paklotas nereikalingas. Jis taptų papildomu šilumos izoliatoriumi, kas šildomų grindų atveju yra nenaudinga.
Komercinis pasiūlymas išsiųstas tiesiogiai į Jūsų el. pašto dėžutę.
alvares
sveiki domina pvc lenteles Pure Click sujungimu apie 75 kvadratai noreciau suzinoti kainas
Monika
Laba diena. Kokios grindjuostes (plintusai) naudojami grindis isklojus vinilo lentelemis? Ypac aktualu jei vinilines lenteles klosime vonioje , kur sienos apklijuotos plytelemis. Ar pirmiau kloti grindu lenteles, tada siena ? Ar imanoma be plintusu? Aciu uz atsakyma i el. pasta
Monika
Ps. domimes Gerflor Virtuo Adhesive 20 lentelemis. Ar del savo klases ir storio jos tinkamos kloti visame name, ty visuose kambariuose, vonioj, virtuvej (grindys sildomos).? Aciu
Iris (Egesta)
Laba diena, Alvares,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir pateiks PVC lentelių pasiūlymą.
Iris (Laurynas)
Laba diena, Monika,
Dėl spalvų suderinimo geriau rinktis grindų gamintojo siūlomas grindjuostes, bet galima ir patinkančias bet kokias kitas.
Vonios patalpai rinkitės drėgmei atsparias grindjuostes: plastikines ar pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir vinilinės lentelės.
Nėra didelio skirtumo, ar kloti pirmiau sienas ar grindis. Tai sprendžia meistras. Svarbu tik tiek, kad grindų plytelė palystų po sienine: gaunasi gražesnis sudūrimas.
Plytelių sieną ir vinilinių lentelių grindis galima sujungti/užbaigti ir be grindjuosčių – tarpas tarp jų (siūlė) užtepamas drėgmei atspariu silikonu ar plytelių tarpų glaistu.
Iris (Laurynas)
Gerflor Virtuo Adhesive lentelių atsparumo dėvėjimui klasė leidžia jas kloti visose individualaus būsto patalpose.
Visgi patalpose, kur didelė tikimybė, kad ant grindų pateks vanduo, šių lentelių nerekomenduojame. Vanduo gali susilpninti klijų stiprumą, dėl ko lentelės galėtų atšokti nuo pagrindo.
Tokioms patalpoms tinkamesnės surakinamos vinilinės lentelės Pure Click 40: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?pvc_tipas=1309&store=
Abiejų tipų lentelės tinkamos ant šildomų grindų.
Dalius
Sveiki,
ar imanoma nuo PVC lenteliu salinti ibrezimus?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Rekomenduojame naudoti "ScratchFix PU Repair Set" rinkinį, kurį sudaro PU Repair Spray purškalas mikro-įbrėžimams padengti (matinis) ir PU Repair Pen markeris giliems įbrėžimams užmaskuoti.
Filmukas apie priemonės panaudojimą: https://www.youtube.com/watch?v=kDUKTrxkgQE
Rita
Sveiki,
Ar galima (vinkartinio ar daugkartinio klijavimo lenteles ,klijuoti ant seno parketo?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Nei vienkartinio, nei daugkartinio klijavimo PVC lentelių ant seno parketo klijuoti negalima.
Ant tokio paviršiaus galima kloti surakinamas (sujungiamas kaip laminatas) PVC lenteles, tokias kaip: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?gamintojas=1337&store=
Vaida
Laba diena, domina vinilinė grindų danga- lentelės bei plytelės. Įsirenginėjame namą, tad domina įvairūs variantai už priimtiną kainą
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir pateiks pasiūlymus.
Kristina
Sveiki, ar galima klijuojamomis pvc lentelemis kloti duso kabina, pati dusa? Aciu uz atsakyma.
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Nerekomenduojame. Lentelės vandeniui atsparios, tačiau įprastiniai PVC lentelių klijai gali neatlaikyti nuolatinio kontakto su vandeniu.
Raminta
Laba diena, gal Jusu imone uzsiima ir gali sukloti viniline danga arba ka rekomenduoti kas jas sudetu.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.
Norvegija
Kazkas buvo minejes apie kamstine danga po pvc lentelemis, mes klojame kamstine danga po jomis norint isgauti "minkstesnes grindis" kadangi klijuojant pvc lenteles tiesiai ant betono, grindys buna gan "kietokos"
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Tokio tipo grindys pritaikytos kloti ant kieto pagrindo.
Jos turi būti "kietokos" - kitaip ant jų statomi baldai pernelyg įsispaus (liks žymės).
Rimantas
sveiki,
kokios geriausiai tiktu pvc lenteles šildomoms grindims. Pagrindas betonas. Klijojamos vienkartines, klijojamos daugiagartines ar užtektu paparastai sukloti leneteles su užraktu? Ar reikalingas paklotas tarp grindų ir PVC lentelių, jei klojimos bus paparastai be klijų?
Ačiū
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Šildomoms grindims pagal šilumos perdavimo parametrus labai gerai tiks bet kurios PVC lentelės. Nors geriausiai šilumą praleis priklijuojamos PVC lentelės (nes ploniausios), bet skirtumas ne tiek reikšmingas, kad lemtų pasirinkimą. Rinkitės pagal kainą ar/ir išvaizdą. Klijuojamos vienkartinės - pigiausios, surakinamos - išvaizdžiausios.
Surakinamos lentelės klojamos be pakloto.
ROLANDAS
Ar tiesa,kad vinilines lenteles gaminamos is naftos. Aciu
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Vinilas - tai sutrumpintas polivinilchlorido (PVC), vienos iš plastiko rūšių, pavadinimas.
Kaip ir didžioji dalis plastikų, PVC gaminamas naudojant eilę žaliavų, tarp jų - naftą ir dujas.
Šiuolaikinės PVC (ar kitaip - vinilinės) grindų dangos gaminamos laikantis griežčiausių aplinkosauginių ir sveikatos priežiūros normų, todėl galite būti ramūs, kad perkate ir naudojate saugų gaminį.
Tomas
Turite gerus meistrus Klaipedoje vinilinei dangai suklijuoti?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkai.
Dainius
Labas.Ar parduoda Iris ekologiska viniline danga?Aciu.
Arvydas
Sveiki. Jūs rašote, kad paklotas po PVC lentelėmis nereikalingas, klojant jas plaukiojančiu būdu, kiti pardavėjai jį parduoda ir kloja. Pvz.: http://www.parquet.lt/Paklotas-vinilinei-dangai-PERGO-Vinyl-Basic.2066 ir http://www.quick-step.lt/lt-lt/grindu-danga/vinilas/klojimas
Ar reikalingas, ar ne?
Ir kitas klausimas: PVC lentelės su nuožulnomis - ar tai praktiška, ar po kurio laiko neprisirinks tuose grioveliuose purvo, kurį bus sunku išvalyti?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Mūsų parduodamoms PVC lentelėms paklotas nereikalingas: garso izoliacija pakankama, o surakinimo užraktai stiprūs.
Kitų gamintojų gaminiams paklotas reikalingas. Dažna to priežastis yra silpnesni surakinimo užraktai. Paklotu mažinamas spaudimas į užraktus nelygumų vietose siekiant juos apsaugoti.
Lentelių nuožulnos nėra tokios gilios, kad sukeltų papildomų sunkumų išvalymui. Nusiurbiant grindis ir/ar jas valant drėgna šluoste, nešvarumai iš griovelių pasišalina kartu su nešvarumais nuo lentelių plokštumos.
Iris (Laurynas)
Laba diena, Dainiau,
Neaišku, kokią prasmę suteikiate žodžiui "ekologiškas": ar pvz., dervomis padengta mediena yra vis dar "ekologiška".
Mūsų parduodamos vinilinės dangos atitinka griežčiausius aplinkosauginius, higienos ir t. t. reikalvimus, tarp jų ir REACH.
Tai reiškia, kad iš dangos neišsiskiria nepageidaujamos ar kenksmingos medžiagos.
Audrius
Sveiki,
Planuojame surakinamomis PVC lentelėmis iškloti virtuvę sujungtą su svetaine. Grindys šildomos. Kiek tokios lentelės atsparios ištiškusiems karštiems riebalams? Ar galima sujungti skirtingo atsparumo lenteles tarpusavyje? sakykime labiausiai mindomose zonose dėti atsparesnės klasės lenteles, o toliau tęsti mažiau atspariomis?
Iris (Laurynas)
Laba diena,
Ištiškę riebalų lašai nėra pavojingi grindų dangai. PVC lenteles sugadinti gali tik didelis kiekis karštų riebalų – apsilydys paviršius.
Mūsų parduodamos Pure Click lentelės yra pakankamo atsparumo, tinkamos visose gyvenamose būsto patalpose, todėl dar atsparesnių lentelių nereikia.
Nuoroda į Pure Click lenteles: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?gamintojas=1337&store=
Danguolė
Surakinamomis PVC lentelėmis ketiname iškloti svetaine ir koridorių tai būtų apie 33 kv. kokia būtu kaina?
dėkui
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.
Arvydas
Laba diena. Rašote, kad reikia vengti vietų, klojant lenteles, kuriose jas ilgai veiks saulės šviesa. Gaunasi, kad pietinėje pusėje langus ir dieną reikia dengti, esant saulei? Ir dar: 3mm/1m - gana nemažas grindų nelygumas. Gal tikslinga tokius nelygumus lokaliai užlyginti, užšpakliuoti smulkios frakcijos mišiniu?
Iris (Algirdas)
Laba diena,
Jeigu langai be jokių užuolaidų, lentelės yra tamsios spalvos ir oras patalpoje įkaitęs iki 30 laipsnių išsilaiko keletą dienų, tikėtina, kad PVC lentelės pradės deformuotis.
Pakaktų karštą saulėtą vasaros dieną lenteles apžiūrėti ir įsitikinti, kad deformacijos nepastebimos. Gali būti, kad esant ekstremalioms sąlygoms keletą karščiausių dienų teks užtraukti naktines užuolaidas.
Jei nelygumai didesni, juos reikia užlyginti. Visiško lygumo siekti nebūtina, nes tai kainuoja, o lentelė dėl savo storio mažesnio nelygumo į paviršių neperteiks.
Arūnas
Sveiki, norime įsigyti, 120m2 vinilinės dangos nuosavame namui, gal galime gauti komercinį pasiūlymą dėkui,
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis el. paštu susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
virginija
Laba diena , kokia kaina butų 22 m2 surakinamu PVC lentelių virtuvei ,Ačiu
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis el .paštu susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs kainą.
Stanislava
Laba diena,
Reikalinga iškloti 75 m2 PVC danga (gyvenamas namas). Sienos yra pilnai išdažytos. Kokia PVC danga geriausia dėti ir kokia kaina būtų. Kiek kainuotų klijuojama PVC danga su medžiagomis (gruntas, klijai...) ir surakinama. Noriu žinoti kainų skirtuStas
Aukse
Vienos parduotuves konsultantas virtuvei patare rinktis klijuojamas vinilines lenteles del didesnio atsparumo dregmei. Ar tikrai surakinamos maziau atsparios vandeniui? Gamintojo kataloge atsparumas vandeniui tiek klijuojamu tiek surakinamu zymimas vienodai.
Iris (Egesta)
Laba diena, Stanislava,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Iris (Egesta)
Laba diena, Aukse,
Ir klijuojamos, ir surakinamos PVC lentelės yra atsparios vandeniui. Visgi, patalpose, kuriose yra didelė tikimybė, kad ant grindų pateks vanduo, dėti klijuojamas lenteles nerekomenduojama. Vanduo gali susilpninti klijų stiprumą, dėl ko lentelės galėtų atšokti nuo pagrindo.
Tokioms patalpoms tinkamesnės surakinamos vinilinės lentelės Pure Click 40: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?pvc_tipas=1309&store=
Silvija
Sveiki.Domina vinilines lenteles.Kokia ju kaina.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Vinilinių lentelių kainas galite rasti e-parduotuvėje: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles
Virgis
Laba vakara. Galbut yra viniliniu grindu blizgiu?
Vidmantas
Laba diena, ketiname būste kloti pas Jus parduodamas surakinamas vinilines lenteles ant plytelių. Grindjuostės jau yra priklijuotos prie sienos. Ar galima kloti vinilines plyteles nenuėmus grindjuosčių ir nepaliekant 5-8 mm tarpų tarp grindjuosčių ir vinilinių plytelių? Ačiū
Iris (Egesta)
Laba diena,
8 mm tarpelis yra būtinas, nes vinilinės lentelės, veikiamos drėgmės/temperatūrinių pokyčių, plečiasi: http://www.iris.lt/prekes/linoleumas-pvc/info/klojimas-ir-prieziura/ Grindjuosčių paskirtis – paslėpti tarpelius.
Arius
Laba diena,
O kaip vinilinės lentelės reaguoja į temperatūros svyravimus? (T.y. šaltuoju metų laiku patalpa gali būti tai šildoma, tai nešildoma.) Laminatui rašote, jog labai kenkia.
Iris (Marius)
Laba diena,
Dideli temperatūrų svyravimai negerai ir vinilinei dangai, ypač minusinė temperatūra. Gamintojas rekomenduoja vinilinę dangą naudoti tik teigiamoje temperatūroje.
Antanas
Sveiki,
norėčiau vinilinę dangą naudoti vonios patalpoje. Kas gaunasi su apvadais - norėčiau privesti sienos plyteles, bet, jei būtina palikti 5-8mm tarpus prie sienų, tai... kaip su galimu drėgmės patekimu per grindų - sienos siūlę? Kokie turi būti daromi apvadai vonios kambaryje?
Iris (Algirdas)
Laba diena,
Galimas sprendimas: vinilinę dangą išklokite vonios grindis palikdami 5 mm tarpą iki sienos. Sieninės plytelės neglauskite prie vinilinės dangos, bet palikite keleto mm tarpą, kurį užpildykite silikonu. Sieninė plytelė su klijų sluoksniu visiškai uždengs 5 mm, silikonas nepraleis vandens.
Vytautas
Laba diena,
matėme prekiaujate surakinamomis PVC lentelėmis, jos yra 32 atsparumo klasės iškilo klausimas kokią suteikiate joms garantiją naudojant buityje pvz gyvenamasis namas? Garantija užraktui,raštui?
Iris (Marius)
Laba diena,
Gamintojo Berry Alloc Pure Click 40 standard LVT lentelėms taikoma 15 metų garantija naudojant standartinėmis buitinėmis sąlygomis.
Plačiau galite pasiskaityti gamintojo svetainėje: https://www.berryalloc.com/global/en/vinyl-planks/click-vinyl-planks/pure-click-40/support
Ilona
Sveiki. Mus domina vinilinės PVC suneriamos grindys. Kiek klausėme meistrų, kurie deda šias grindis, nors ir suneriamas sako, kad jeigu patalpa didesnė nei 20-30 kv.m., vis tiek jas reikia klijuoti, nes jos "vaikšto" labiau nei laminatas. Mano nuomone, tai visiška nesąmonė, bet keli meistrai, tvirtina taip.... kaip yra iš tikrųjų??? Ar tikrai suneriamas 5 mm vinilines grindis reikia klijuoti???? Mūsų kelių patalpų plotai yra virš 20 m2.
Iris (Marius)
Laba diena,
Jūs esate teisi. Mūsų parduodamų vinilinių surakinamų lentelių klijuoti ne tik nereikia, bet pagal gamintojo rekomendacijas netgi negalima. Kaip kloti surakinamas PVC lenteles galite perskaityti straipsnyje: http://www.iris.lt/prekes/linoleumas-pvc/info/klojimas-ir-prieziura/
Justina
Sveiki,

norime dėti vientisas vinilines grindis visame bute (72 kv. m), įskaitant vonią ir tualetą. Ar tinka voniai ir tualetui surakinamos lentelės? Ar pro tarpus neprasiskverbs drėgmė? Taip pat, ar nereikia, bent jau drėgnose patalpose polietileno pakloto drėgmei sulaikyti? Ar geriau dėti klijuojamas lenteles? Taip pat, didžiausias kambarys yra ~30 kv.m (6 m x 5 m), grindys šildomos. Ar neišsivaikščios surakinamos lentelės? Ačiū!
Justina
Ir dar keli klausimai - ar galima šias lenteles dėti vientisai per kelis kambarius, nededant sujungimų (slenksčių) ties durimis? Taip pat, kaip yra nustatomas grindų nelygumas? Šiuo metu bute yra išlietos betoninės grindys, durų dar nėra
Iris (Egesta)
Laba diena,
Klijuojamos PVC lentelės drėgnoms patalpoms netinka. Voniai tinka mūsų parduodamos surakinamos PVC lentelės: Pure Click 40: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?pvc_tipas=1309&store= Drėgnose patalpose (pvz., vonioje), rekomenduojama ant pagrindo patiesti drėgmei nepralaidžią plėvelę.
PVC lentelės veikiamos drėgmės/temperatūrinių pokyčių, plečiasi, todėl prie sienų, aplink vamzdžius ar kitas kliūtis būtina palikti 8 mm tarpelius. Pagrindo temperatūra neturi viršyti 27°C. Plačiau apie surakinamų PVC lentelių klojimą skaitykite: http://www.iris.lt/prekes/linoleumas-pvc/info/klojimas-ir-prieziura/
Didžiausias be sujungimo profilių patalpos plotis/ilgis negali viršyti 10/10 m bet kuria kryptimi. Svarbu palikti tarpelį, nes grindys gali plėstis. Tarpelį galite paslėpti kaip norite.
Leistinas pagrindo nelygumas surakinamoms lentelėms - iki 3mm/1m. Grindų nelygumą nustatyti galite pridėję pvz., 2 m ilgio gulsčiuką ar kitą lygų daiktą ir vizualiai įvertinti tarpą tarp grindų ir gulsčiuko.
Danguole
Laba. Ar si danga atspari gyvunu slapimui?
Iris (Marius)
Laba diena,
Tokios informacijos gamintojas nepateikia.
Jei per dieną išvaloma, pakitimų dangoje nepastebėta.
Aušra
Sveiki, pastebėjau, kad vinilinės grindų lentelės turi plastmasės kvapą. Ar sudėjus patalpoje nejaučiamas kvapas, pvz.esant aukštesnei temperatūrai kambaryje ar neišvėdinus? Ar jis nėra kenksmingas?
Iris (Inga)
Laba diena,
Vinilinės lentelės, kaip ir kiekviena kita grindų danga, priklausomai nuo jos gamybos specifikos ir sudedamųjų dalių, turi tam tikrą specifinį kvapą, kuris yra sveikatai nekenksmingas ir po instaliavimo laikui bėgant išnyksta. Mūsų prekyboje esančių vinilinių lentelių gamintojai (BerryAlloc, Gerflor) užtikrina savo gaminių kokybę ir deklaruoja, kad jų gaminiai neišskiria į aplinką kenksmingų medžiagų.
Ramūnas
Laba diena, kokia kaina butų 110m2 surakinamu PVC lentelių ? Ačiu
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Roma
Sveiki, ar galima kloti vilinines lenteles ant virtuvėje buvusių plytelių?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Jeigu senos plytelės yra lygios, tvirtos ir stabilios – galima.
Arnoldas
Sveiki,ar ant sildomu grindu galima deti tik klijuojamas vinilines grindis?grindys padarytos tikrai kokybiskai ir lygiai...
Arnoldas
Ar beveik 90 m2 patalpoje galima deti surakinamas lenteles,ar geriau klijuoti?grindys sildomos
Iris (Marius)
Laba diena,
Tiek klijuojamos, tiek surakinamos vinilinės lentelės tinka šildomoms grindims. 90 m2 patalpoje taip pat tinka abu lentelių tipai.
Arnas
Sveiki, domina pure click, apie 55 kvadratinių. Užsakius internetu per kiek laiko gaučiau, ar turite ne tik medžio imitacijos, pvz:viespalviu? Ir ar tikrai nereikalingas paklotas? Pagrindas-betonas, šildomos grindys. Dekoju
Iris (Marius)
Laba diena,
PVC lentelių reikėtų laukti nuo 3-5 darbo dienų iki kelių savaičių. E-parduotuvėje prie kiekvienos prekės žaliame apskritime yra pažymėtas pristatymo terminas: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?p=1&pvc_tipas=1309&store=
Mūsų parduodamoms lentelėms nereikalingas paklotas, bet galima patiesti 1 mm storio paklotą, kad išvengtumėte traškėjimo, jei nepavyktų švariai išvalyti patalpos prieš klojant PVC lenteles.
Gvidas
Ar tinka pirties patalpoms,ir koks variantas is ju geriausias,kiek ilgaamziskumas,ar klijuojamos nuo salcio neatsokineja?
Inga
Laba diena domina vinilines grindys. Kokia būtų kaina reikia virš 100kv.domina pilki atspalviai.
Iris (Egesta)
Laba diena,
Su Jumis susisieks mūsų vadybininkas ir atsiųs pasiūlymą.
Iris (Marius)
Laba diena,
Klijuojamoms PVC lentelėms būtina pliusinė temperatūra nuo +10°C iki +30°C. Nešildomoms patalpoms jos netinka. Tokiose vietose tiks plytelės.
mindaugas
sveiki,
pries savaite susidejau viniline danga berryalloc mistic oak 974d. ir visas butas smirdi stipriu plastiko kvapu. ar tas kvapas su laiku dings, ar yra kokiu tai priemoniu panaikinti?firma kaip ir gera. kaina nemaza. gerai atrodo. bet ta smarve truputi neramina. ar cia normalus tokios dangos pozymis?
Iris (Marius)
Laba diena,
Vėdinkite patalpas, kvapas greit turi dingti.
Aurimas
Sveiki. Planuoju kloti pvc danga visa namo grindu plota 150m2. turiu keleta klausimu apie pvc danga: ar galima ja klijuoti ant sienu? ar galima klijuoti duso kabinos zonoje( grindis ir sienas) ? Ar duso zele ir sampunai jos negadina?
Iris (Marius)
Laba diena,
LVT lenteles galite klijuoti ir ant sienų. Vonios kambario sienas bei grindis taip pat galite klijuoti LVT lentelėmis, bet ne dušo zoną.
Do
Laba diena,
norime kloti vinilinę dangą nuosavame name tiek pirmame, tiek antrame aukštuose. Vis dėlto girdėjome, kad ši danga susibanguoja nuo karčio ir drėgmės, ar tai tiesa? Norime labai patvarios dangos, bet nežinome, kurią rinktis, girdėjome, kad geriausia ir patvariausia - klijuojama? Dar domina šios dangos storis su klijais.
Iris (Marius)
Laba diena,
Surakinama vinilinė danga yra plaukiojančio grindų tipo kaip ir laminatas. Tokia danga kintant temperatūrai laisvai plečiasi/traukiasi, o laisvą judėjimą užtikrina tarpas prie sienų. "Susibangavimui" įtakos gali turėti nepakankami atstumai nuo sienų. Vinilinė danga puikiai tinka šildomoms grindims bei yra visiškai atspari drėgmei (tinka ir vonios kambariui).
Tiek klijuojama, tiek surakinama vinilinė danga yra patvari. Klijuojamos bendras storis, priklausomai nuo gamintojo, 2,30 - 2,50 mm, rakinamų - 5 mm (prekiaujame belgiška bei prancūziška viniline danga).
AK
Laba diena,

šiuo metu klojame BerryAloc PureClick vinilinę dangą ant laminato. Jokio papildomo pakloto nenaudojame. Senasis laminatas turėjo vietomis apie 2mm / 1m nelygumų. Kol kas tose vietose vinilinė danga nėra pilnai prigludusi prie senos dangos ir vaikščiojant tai girdisi. Ar su laiku vinilinė danga turėtų "susigulėti" ir labiau prisitaikyti prie senų grindų? Ar galbūt visgi padėtų papildomas paklotas tarp laminato ir vinilinės dangos?
Iris (Marius)
Laba diena,
Paklotas yra skirtas garso izoliacijai pagerinti, o ne pagrindo nelygumams šalinti. Jūsų atveju paklotas gali sumažinti garsą vaikščiojant.
Ramunas
Sveiki

Sveiki
Koks poveikis, kai ant pvc lenteliu (plaukiojanciu budu) statomas virtuvinis, kuris neleidzia laisvai judeti. Ar tai nera tolygu nerekomenduojamam prispaudimui, del ko gali atsirasti bangavimasis. Nes patalpa pakankamai didele (salionas ir virtuve kartu).

Ar gyvenamoms patalpoms yra zenklus skirtumas tarp 32 ir 33 klases viniliniu lentuciu? Nes kainos skirtumas zenklus, lyginant net su aukstos kokybes laminatu. Gamintojas suteikia "life time" garantija.
Siai dienai esampe prieme sprendima deti lenteles, nes pastebejome, kad grindyse esancios temperaturines siules linkusios plestis, del ko pabugome kad plysys gali persinesti i priklijuota lenteliu sluoksni.
Iris (Marius)
Laba diena,
Dėl virtuvinio komplekto statymo ant PVC lentelių neklystate, gamintojas rekomenduoja kloti šias lenteles iki virtuvinio komplekto. Bet ši taisyklė galioja tik rakinamoms vinilinėms lentelėms, klijuojamos gali būti klojamos ir po virtuviniu komplektu (rakinamų lentelių klijuoti prie pagrindo negalima).
33 klasės vinilinės lentelės skirtos komercinėms patalpoms (biurai, mokyklos, darželiai ir t. t.)., bet gali būti naudojamos ir buityje. 32 klasės lentelių tikrai pakanka gyvenamoms patalpoms (aišku jos pigesnės).
Rakinamoms vinilinėms lentelėms yra būtinos temperatūrinės siūlės. Temperatūrinės siūlės reikalingos, jeigu patalpa didesnė nei 25 m2. Daugiau apie siūles skaitykite: http://www.iris.lt/prekiu-panaudojimas/sildomos/sildomos-grindys/
aivaras
Laba diena.Planuojam namo pirmame aukste isirengti taip vadinama el.sildymo plevele ir vinilines click tipo grindis.Tik iskilo klausymas kokia eiles tvarka ir ka deti.Vieni sako kad ant pagrdindo reikia deti 6mm kilimelis,tada sildymo plevele,tada vinilines click tipo grindis.Kiti sako,kad negalims 6mm ir reikia deti 3mm kilimeli.Nes per minkstas pagrindas vinilinems grindims.Ka jus galetumet kaip ekspertai patarti.Ir kokias vinilines grindis bei pagrindo kilimeli is jusu turimu patartumet rinktis.Aciu uz atsakyma
Artūras
Sveiki,
ar vinilinės lentelės gali būti klijuojamos žalia židinio? Ar karštis, sklindantis nuo židinio, neatklijuos vinilinės dangos? Galbūt numatyti kokie sprendimai?
Iris (Marius)
Laba diena,
Gamintojas nerekomenduoja vinilinių lentelių dėti prie židinio ne tik dėl karščio, bet ir dėl tikimybės nukristi žarijai ant PVC lentelių. Apsaugoti zonai aplink židinį yra įvairių sprendimų, t. y., metalinė plokštė, stiklas, keramikinės plytelės.
Renata
Sveiki,
Ar turite tokios grindų dangos;

1.
IMPRESS - DRY BACK.
Dėvimasis sluoksnis 0,55 mm, atsparumo klasė 23/33/42 / Wear layer 0,55 mm, resistance class 23/33/42

2.
LANELITEDB
ELITE - DRY BACK.
Dėvimasis sluoksnis 0,55 mm, atsparumo klasė 23/33/42 / Wear layer 0,55 mm, resistance class 23/33/42
Iris (Marius)
Laba diena,
Šio gamintojo danga neprekiaujame. Siūlome Prancūzijos gamintojo "Gerflor" klijuojamas PVC lenteles - Creation 55 (Dry Back). Atsparumo klasė 22/33/42, o dėvimasis sluoksnis 0,55 mm.
Nuoroda į gamintojo puslapį su informacija apie "Creation 55" lenteles: https://www.gerflor.com/professionals-products/flooring/creation-55.html
Inga
Laba diena, norejau paklausti del kokios priezasties po kazkurio laiko atsiranda tarpai tarp click dangos. Aciu
Iris (Algirdas)
Laba diena,
Tarpai gali atsirasti dėl keleto priežasčių: klojimo nesilaikant reikalavimų, klojimo ant įšilusio pagrindo (esant įjungtam grindiniam šildymui), prieš klojimą lenteles laikant aukštesnėje nei kambario temperatūroje, pagrindo pasislinkimui, nešildomoje patalpoje dėl žemos temperatūros. Mažai tikėtina, bet galimas ir gamyklinis brokas.
Kaip teisingai kloti vinilines grindis skaitykite: http://www.iris.lt/prekes/linoleumas-pvc/info/klojimas-ir-prieziura/
Tadas
Sveiki. Ar galima deti vinilines grindis ant knauf brown plaukiojanciu grindu? Ar butina glaistyti gipso tarpus? Ar galima palikti neglaistyus tarpus?
Iris (Marius)
Laba diena,
Jei sujungimai jaučiami - reikėtų užglaistyti. Klojant vinilines Click tipo grindis ant paviršiaus, kuriame yra jaučiami sujungimai (plytelės, gipskartonio plokštės) mūsų atstovaujamas gamintojas (Berry Alloc, Belgija) rekomenduoja naudoti specialų paklotą DreamTec+, kad išvengtumėte pagrindo sujungimų atsikartojimo grindyse.
Rolandas
Sveiki, susidomejome surakinama viniline danga, norime kloti svetaineje, virtuveje ir vonioje. Noretusi patikimu ir atspariu grindu, kokias lenteles siulytumet. Visur sildomos grindys, pagrindas betonas, ar reikia po lentelem kloti plevele ar paklota?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Siūlome belgiškas BerryAlloc surakinamas PVC lenteles. Šios lentelės yra atsparios vandeniui, jo neįgeria, galima kloti vonioje. Jos puikiai praleidžia šilumą, todėl labai tinka šildomoms grindims. Po mūsų siūlomomis PVC lentelėmis paklotas nereikalingas ir nededamas.
Surakinamas PVC lenteles galite apžiūrėti mūsų salonuose arba e-parduotuvėje: http://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?pvc_tipas=1309&store=
Aistė
Sveiki, noriu paklausti ar galima kambariuose naudojant vinilines Click tipo grindis nenaudoti grindjuosčių, o visur dėti silikoną? Ar eksplotuojant tokio tipo grindų užbaigimą nebus problemų, tarkim plaunant grindis? Ar labiau neapsidaužys sienos?
Iris (Marius)
Laba diena,
Click vinilinės grindys yra plaukiojančio tipo grindų danga. Tokioms grindims būtina palikti nuo sienos apie 8 mm tarpą. Tarpo užpildyti silikonu negalima. Jis ribos grindų judėjimą. Rezultate atsiras iškilimai grindyse, traškėjimai, lentelių pažeidimai.
Aušra
Sveiki,turiu pas save apie 60 kvadratų šildomas grindis jau išklotas su grindų plytelėmis. Kadangi per 15 metų plytelės vietomis yra apsidaužusios,ypač virtuvės zonoje, planuojuos dengti vinilinemis lentelėmis. Ar galiu tiesiai ant viršaus plytelių kloti? Ar šilumos perteikimas nenukentėtų?
?
Iris (Marius)
Laba diena,
LVT lentelės puikiai praleidžia šilumą, todėl tikrai galite jas kloti ant senų plytelių. Tame yra keletas niuansų:
Rakinamas LVT lenteles galite kloti jeigu senos plytelės yra lygios, tvirtos ir stabilios.
https://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/index/?cat=92%3A92&q=pure+click&store=
Jei nusprendėte kloti klijuojamas LVT lenteles - pagrindo reikia itin lygaus. LVT klijuojamos lentelės yra plonos, todėl atkartoja pagrindo reljefą. Jums reikės užglaistyti plytelių siūles taip, kad neliktų griovelių. Klijai lentelėms tepami plonu sluoksniu, todėl jais išlyginti pagrindo nelygumų nepavyks.
Klijuojamos LVT lentelės šilumą perduoda geriau jei rakinamos, bet abu tipai yra tinkami.
Valdas
Sveiki, pirmam aukšte turiu šildomas grindis, apie 50kv.m. keramikinės plytelės, o per centrą kokių 15 kv. m. raudonmedžio lentelės. Grindys neatšokusios, tačiau plytelės viena kitos atžvilgiu (tam tikruose ruožuose) gali tureti iki 1-2mm paklaidą. Visų pirma klausimas dėl šiluminės varžos, ar tinka rakinamos lentelės dėti tiesiai ant tokių grindų? Antra - kuri danga mažiausiai iškelia grindų aukštį ir yra tinkama šiai įvardintai situacijai( gal kos linoleumas?). Trečia, ar nealergizuoja ir neišskiria, nuo šilumos, kokių nors dalelių į orą?
Mindaugas
Sveiki domina viniliniu grindu kaina reikalinga apie 110kv.m.aciu
Iris (Egesta)
Laba diena,
PVC lentelių kainas galite rasti mūsų e-parduotuvėje: https://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles?p=1&store=
stasys
Laba diena . Reikia pvc lentelių , klijuojamų 150m2 .Kokia būtų kaina .
Iris (Egesta)
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Justina
Sveiki, ar PVC danga neišskiria kenksmingų medžiagų į patalpų ora jei grindys yra šildomos? Iš anksto ačiu už atsakymą
Iris (Algirdas)
Laba diena,
Ne, neišskiria.
Šildomų grindų temperatūra visada turi būti mažesnė nei 27 laipsniai. Tai žema temperatūra.
Prie tokios temperatūros visos oficialiai parduodamos (sertifikuotos) dangos jokių medžiagų neišskiria.
Darius
kokiame jusu salone Vilniuje galima realiai apziureti PVC grindu lenteles?
Iris (Marius)
Laba diena,
PVC lentelių pavyzdžių yra visuose Vilniaus salonuose: https://www.iris.lt/iris/kontaktai/prekybos-salonai/
Birutė
Laba diena, ar tiktų surakinamas PVC lenteles dėti ant senų lentinių grindų, ant kurių dar uždėtas presuotas kartonas. Vaikštant ant jo girdisi lentų girgždėjimas. Jei siūlytumėt PVC lenteles, ar verta dėti paklotą>
Iris (Egesta)
Laba diena,
Galima, jeigu senos grindys yra tvirtos, stabilios (reikia įsitikinti, kad tik girgžda, bet juntamai nejuda) ir lygios (nelygumai iki 3 mm/1 m). Jei pagrindas nestabilus, PVC lentelių klojimas yra nerekomenduojamas, nes gali būti pažeisti lentelių sujungimo elementai (užraktai).
Mūsų parduodamoms PVC lentelėms paklotas nereikalingas: garso izoliacija pakankama, o surakinimo užraktai stiprūs: https://www.iris.lt/e-parduotuve/linoleumas-pvc/pvc-lenteles
Kitų gamintojų gaminiams paklotas reikalingas. Dažna to priežastis yra silpnesni surakinimo užraktai. Paklotu mažinamas spaudimas į užraktus nelygumų vietose siekiant juos apsaugoti.
Aušra
Sveiki, ką daryti, jeigu po viniline click danga, pribėgo vandens? Ar vanduo nepažeis dangos?
Iris (Marius)
Laba diena,
Dauguma LVT yra atsparios vandens poveikiui, bet ilgas "gulėjimas" vandenyje, gali paveikti klijus, kuriais suklijuoti atskiri LVT lentelės sluoksniai. Jei vandens nedaug, o grindys šildomos - išgaruos. Jei vandens gan daug - siūlyčiau išrinkti, išvalyti/išdžiovinti ir sukloti lenteles atgal.
Andrius
Sveiki,

Ketiname deti ~110 m2 vinilo, kad butu vientisa danga visame buste. Taciau iskilo klausimas del vinilo vonioje, kurioje bus ir vonia ir atviro tipo dusas. Ar atsivezus isplanavima Jus vietoje (Iris parduotuveje) galite pakonsultuoti ar vinilas bus tinkamas ir fiziskai istikro ji galima kloti ar pasidalintumete meistro, su kuriuo dirbate, kontaktais, kuris tiksliai isaiskins ir nebijos prisiimti garantiju?
Dekoju


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.