Fasadų šiltinimo ir apdailos konsultacijos

Planuojantiems šiltinti ir atnaujinti savo būstą siūlome išskirtinę paslaugą – profesionalias konsultacijas visais rūpimais fasadų šiltinimo ir apdailos klausimais. Mūsų konsultantai specializuojasi šioje srityje, todėl galės Jums padėti įsigyti reikiamą fasadų šiltinimo sistemą – patars, parodys pavyzdžių ar parinks norimą tinko, dažų spalvą. Fasadų šiltinimo sistemoms yra suteikiama garantija, konsultacijų metu pateikiami techniniai brėžiniai įvairiausiems sprendimams statybose.

Informacijos ir pardavimo punktai yra įsikūrę mūsų prekybos salonuose, esančiuose:

   
 
 

 
   
  COLOURS OF NATURE tinkas ir dažai
Fasado spalva yra labai svarbi galutiniam šiluminės izoliacijos darbų efektui. COLOURS OF NATURE koncepcija – tai platus geriau struktūrizuotas tinko ir dažų asortimentas, padėsiantis Jums lengviau pasirinkti tinkamą spalvą. Paletė suskirstyta į keturias aiškias temines grupes – vanduo, smėlis, žemė ir miškas. Galima rinktis iš 211 spalvų, nuo šviesiausių iki tamsiausių atspalvių. Tai puikus būdas sukurti fasadą, puikiai derantį prie aplinkos arba aiškiai iš jos išsiskiriantį.
     
VISAGE tinkas ir dažai

Šiuolaikinės mados tendencijos neišvengiamai paliečia ir kuriant eksterjerą, todėl lauko apdailai taip pat norima rinktis natūralias medžiagos – akmenį, medieną, metalą. Tačiau šios tikros medžiagos yra brangios, sudėtingai transportuojamos ir nepatogios dirbti. Siūlome alternatyvą – naują tinko ir dažų liniją fasadams VISAGE (gali būti naudojama ir vidaus interjere), kuri suteikia galimybę be jokių sunkumų išgauti estetišką ir natūralų akmens, medienos ar metalo efektą bei užtikrinti fasado ilgaamžiškumą. VISAGE medžiagos dėl savo nedidelio svorio, neturinčio įtakos pastato konstrukcijai, yra tinkamos bet kokio tipo pagrindams ir yra atsparios oro sąlygoms, UV spinduliams, purvui ir biologiniams taršalams.

 
(Balsų: 2)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.