Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo skirtas tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Juo dengiami pastatų fasadai, dekoruojamos namų sienos, tvoros, laiptai, židiniai.

Šis sienų dekoras pagamintas iš dekoratyvinio akmens, kuris idealiai atkartoja natūralaus akmens tekstūrą, formą, spalvą ir yra labai lengvas.

Dekoratyvinis akmuo yra atsparus gamtos reiškiniams – vandeniui, šalčiui, UV spinduliams, aukštai temperatūrai. Todėl nereikalauja ypatingos priežiūros.

Dekoratyvinis akmuo nėra masinis produktas, nes yra brangesnis už plyteles. Todėl juo puoštos sienos atrodys unikaliai ir originaliai.

Kaip atrodo realybėje? Pasigrožėkite.

► Sienų dekoras, imituojantis akmenį  fasadams ir namų vidui;

► Sienų dekoras, imituojantis plytas – fasadams ir namų vidui;

► Sienų dekoras vidaus apdailai.

Sąlygos ir klijavimas

Dekoratyvinis akmuo gali būti klijuojamas ant bet kokio tipo sienos. Svarbiausia, kad siena nebūtų kreiva.

Pagrindas, ant kurio bus klijuojamas dekoratyvinis akmuo, turi būti sausas, švarus ir tvirtas. Rekomenduojama sieną nugruntuoti prieš klojant dekorą, pavyzdžiui, su Atlas Uni-Grunt arba Ceresit CT-17 gruntu. 

Dekoratyvinį akmenį pjaukite tik su deimantiniu disku. Dekoro kraštai gali būti šlifuojami, kad nebūtų labai šiurkštūs.

Atkreipkite dėmesį į dekoratyvinio akmens blogąją pusę ant kurios bus tepami klijai. Jeigu jis lygus ir slidus – negerai. Prieš klijuojant perbraukite per jį su metaliniu šepečiu ar panašiu įrankiu, iki paviršius taps matinis. 

Naudokite tinkamus klijus! Plytelių klijai. Kaip pasirinkti tinkamus? Dekoratyvinis akmuo klijuojamas su elastingais, šalčiui atspariais klijais. Lauko sąlygoms tiks klijai – Atlas Plus arba Ceresit CM-17. Vidaus patalpoms – Atlas Elastingas (tinka ant mineralinio pagrindo bei ant gipskartonio plokštės) arba Atlas klijai (tik ant mineralinio pagrindo). 

Klijus ant dekoratyvinio akmens tepkite su dantyta mentele. Klijų perteklių pašalinkite su paprasta mentele. Nešvarumus valykite tik klijams išdžiūvus.

Dekoratyviniu akmeniu išklijuotas sienas saugokite nuo lietaus ar bet kokio kontakto su vandeniu iki klijai visiškai išdžius.

Dekoratyvinis akmuo ant fasado negali būti klijuojamas, jeigu lauko temperatūra žemesnė nei 5°C arba aukštesnė nei 25°C. Taip pat negalima kloti per lietų.

Peržiūrėkite ir INCANA plytelių katalogą. 

Jeigu susidomėjote, susisiekite su mumis el. paštu: eprekyba@iris.lt 

(Balsų: 9)

Klausti ar komentuoti galite po kiekvienu straipsniu.
Atsakymą į klausimą rasite šiame puslapyje ir savo el. pašte.Komentarai

valdas
Sveiki,domina stone alaska dekoratyvinio akmens kaina.
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Sandėlyje turimų Alaska plytelių kainas galite rasti mūsų e-parduotuvėje: http://www.iris.lt/e-parduotuve/catalogsearch/result/index/?cat=6%3A10%2C103_103%3A103&q=alaska&store=

Jeigu jus domina kitos Alaska plytelės, kurias radote mūsų e-kataloguose, prašome nurodyti gamintoją, matmenį bei tikslų pavadinimą, kad galėtumėme pateikti jums dominančios plytelės kainą.
Ignas
Sveiki, ar dekoratyvinio akmens imtuojančio plytas tarpai užpildomi panašiai kaip vonios plytelių? Turiu omenyje tepant tarpus glaistu ir apiplaunant plyteles?
Iris (Saulius)
Laba diena,
Dekoratyvinio akmens tarpai užpildomi kitaip nei vonios plytelių tarpai. Darbas atliekamas vadinamuoju "sausu" glaistymu. Glaistoma spalvotu rievėjimo mišiniu. Mūsų salonuose galite užsisakyti Weber rievėjimo mišinį. Kainą ir pristatymo terminą išsiuntėme el. paštu.
Kaip namų sąlygomis atlikti glaistymo darbus, galima pamatyti šiame vaizdo įraše:
https://www.youtube.com/channel/UCNHRnuvMTEpJJxwmSxa5XAA/videos
Jurgita
Laba diena, noriu pasiteirauti apie stone vermont dekoratyvinis akmuo, kokia kaina 1m2reikia 20m2.
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Šių plytelių kainą rasite mūsų e-parduotuvėje http://www.iris.lt/e-parduotuve/10-37-5-vermont-plus-royale-plytele
Beata
Laba diena. Ar turite juodu Qubo industrial?
Iris (Mindaugas)
Laba diena,
Qubo Industrial yra tik vienos spalvos (pilkšvai gelsvos). Ieškant juodos spalvos dekoro, panašiausias - Atlantic Graphite.
Mindaugad
Sveiki ar turit akmens pagwa berge ir kokia kaina
Mikas
Kokia kaina Padwa beige akmens rektu apie 10 kv
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Konkrečiai šio akmens neturime, nes nedirbame su šiuo tiekėju. Tačiau turime kito gamintojo dekoratyvinio akmens plytelių. Prašome peržvelgti šiuos e-katalogus: http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/internetiniai-katalogai/ruosiami-katalogai/decoreco-incana-2018-2019/ ir http://www.iris.lt/prekes/plyteles/katalogas/internetiniai-katalogai/ruosiami-katalogai/incana-2019/
Tomas
Laba diena, noriu oasiteirauti ar turite ir kokia kaina būtu plyteliu Decor Atlantic ir Atlantic graphite, reiktu maždaug po 10m2. Pas jus el. parduotuvėje tokiu neradau
Iris (Egesta)
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Indrė
Sveiki, kokia kaina decor quadro, decor qubo ir industrial m2?
Iris (Egesta)
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Rima J.
Stone Vermont norėčiau sužinoti kaina?
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Atrašėme Jums el. paštu.
Martynas
Sveiki, domina brick arnhem ir sardinia kainos.
Iris (Gintarė)
Laba diena,
Kainas išsiuntėme el. paštu.


(Jūsų el. paštas nebus viešinamas)

© 2021   Visos teisės saugomos.