Aplankykite mūsų e-išparduotuvę

E-išparduotuvė – tai galimybė nusipirkti prekę žemesne kaina!

Nors čia prekių asortimentas siauresnis nei Iris salonuose ar e-parduotuvėje, bet yra ir pliusų: kokybišką, neretai prestižinę prekę galite nusipirkti su ženklia nuolaida. Didžiausią e-išparduotuvės asortimento dalį sudaro įvairių tipų apdailos plytelės, linoleumas, kiliminė danga ir tapetai. E-išparduotuvė nedideliais kiekiais papildoma ir vonios baldais, santechnika, vandens maišytuvais...

Kodėl e-išparduotuvėje prekės pigesnės?

Ne todėl, kad prekių kokybė yra žema – Iris prekybos tinkle tokių prekių nėra. Kainos sumažinimo priežastys kitos:

  • prekės likutis nepakankamas demonstruoti ir parduoti visame UAB „Iris“ prekybos tinkle;
  • prekės gamyba nutraukta;
  • originalios, prestižinės prekės neįtiko pirkėjų skoniui;
  • išparduodamos prekės iš parduotuvių-salonų ekspozicijų;
  • pervežant ar sandėliuojant pažeista prekės pakuotė arba pati prekė (nurodoma prie prekės aprašymo).

Kaip naudotis e-išparduotuve?

Pigiau grybo... Puslapio viršuje esančiame meniu pasirinkite Jus dominančią prekių grupę ir prekę. Pirkimo patogumui prie kiekvienos prekės yra nurodytas prekių likutis – turimas kiekis.

Linoleumui arba kiliminei dangai jis dažniausiai reiškia dangos kiekį viename gabale kvadratiniais metrais. Jeigu nurodyti keli kiekiai – parduodami keli gabalai. Kai kuriais atvejais dangos gabalas nedalomas. Pasirinkus tokį gabalą, matote pastabą „parduodamas visas kiekis“. Skaičiuodami užsakomą dangos kiekį (ilginius metrus dauginkite iš dangos pločio) atkreipkite dėmesį į plotį – jis nėra vienodas visoms dangoms.

Visų rūšių plytelės gaminamos partijomis, o plytelės skirtingose partijose gali nežymiai skirtis viena nuo kitos spalva arba matmenimis – tonu ir (ar) kalibru. Tokiu atveju likutis rodo vienodų – to paties tono ir kalibro – plytelių kiekį. Dažnas pirkėjas patikusių plytelių likučius perka ir iš skirtingų partijų. Klijuojant su tinkamais tarpais ir kaitaliojant plyteles iš skirtingų dėžučių, skirtumai tampa nepastebimi. Perskaitykite: Plytelių tonas, kalibras, išlinkis.

Parduotuvių ekspozicijose buvusios prekės gali būti su pažeistu įpakavimu arba prekė gali neturėti originalios pakuotės. Pasitaiko ir smulkių prekės pažeidimų – tokiais atvejais prie prekės yra prierašas, apibūdinantis pažeidimą. Teiraukitės, būna gaila, kai prestižinis santechnikos prietaisas dėl nedidelio įbrėžimo nematomoje vietoje nenuperkamas už ekonominės klasės kainą. Pageidaujantiems išsiųsime nuotrauką ir atsakysime į visus klausimus: eprekyba@iris.lt.

Papildoma informacija

Galbūt Jūsų namuose yra pamėgtas praustuvas, kuriam sudužo koja, o išmesti gaila? Gal sugedo kitas pamėgtas daiktas iš mūsų asortimento? Kadangi dėl praktinių priežasčių ne visos likutinės prekės ar jų dalys yra perkeliamos į Iris e-išparduotuvę, visuomet yra tikimybė, jog turime Jums reikalingą prekę ar jos dalį. Parašykite ir pasiteiraukite.

Jei sudomino e-išparduotuvės prekė, bet norite prekę „pačiupinėti“, sužinokite, kurioje parduotuvėje pasirinkta prekė eksponuojama – sutaupysite laiko.

E-išparduotuvėje įsigytas prekes galima grąžinti. Grąžinimui galioja „Pirkimo taisyklės“, bet ar tikrai verta?

E-išparduotuvė prekėmis papildoma kas mėnesį. Jei laukiate papildymo, užsiregistruokite eprekyba@iris.lt ir apie kiekvieną prekių papildymą informuosime el. paštu.

Visais rūpimais klausimais klauskite: raštu: eprekyba@iris.lt arba skambinkite: (8 686) 88001. 

Naudokitės e-išparduotuve.

Kitos e-paslaugos

Jums pagelbės Vilma:
I–V      8.00–12.00
13.00–17.00

© 2021   Visos teisės saugomos.