Elektroninė prekyba – patogiau

Turime keletą parduotuvių, jos skirtingos. Kuri pati geriausia?

Nuomonių sulaukiam įvairių. O man geriausia tokia parduotuvė, į kurią ir eiti nereikia – ko nors prireikus, pardavėjai su prekėm atsiranda namuose, belieka durti pirštu į patikusią. Būtų dar geriau, jei pardavėjų net kviesti nereiktų – patys žinotų, kada ir kas reikalinga...

O jei statyčiau namą ir rinkčiausi dangą šildomoms grindims, tie pardavėjai turėtų žinoti viską apie visas įmanomas dangas. Išrinktų man tinkamiausią dangą ir sugebėtų paaiškinti, kodėl ji tinkamiausia, surastų reikiamą spalvą, garantuotų kokybę ir ilgaamžiškumą, nurodytų patikimą meistrą. Aišku, ir kaina turėtų būti protinga... Už tai sutikčiau ir primokėti.

Ar Jums neatrodo, kad būtent e-prekyba ir „perneša“ pardavėjus su prekėmis į kiekvieno namus? O e-parduotuvė ar gali padėti išsirinkti dangą šildomoms grindims? Žiūrint kokia – vien tik prekių kainų pateikimo maža... Reikėtų išsamesnės informacijos apie reikalavimus tokiai dangai, atsakymų į kitus rūpimus klausimus, nepakenktų ir kitų pirkėjų patirtis. Būtinos geros prekių nuotraukos. Norėtųsi matyti ne tik pardavėjų siūlomą, bet žymiai platesnį – visą gamintojų asortimentą. Juk skoniai gali skirtis...

Tokią e-parduotuvę ir kuriame.  

Pastebėjimas – kuo mažiau laiko sugaištame pirkdami prekę, tuo trumpiau ji tarnauja. Užtrukite rikdami žinias – prekė tarnaus ilgiau.

Demonstruojamos prekės

E-parduotuvėje demonstruojame ir parduodame tas prekes, kurių likučiai saugomi įmonės sandėliuose. Todėl prekių pristatymas patikimas ir greitas. 

E-parduotuvė
Prekių grupė Prekių asortimentas
Plytelės didelis
Prabangios plytelės vidutinis
Vonios įranga vidutinis
Prabangi vonios įranga vidutinis
PVC dangos (linoleumas) labai didelis
Kiliminės dangos labai didelis
E-parduotuvė
Prekių grupė Prekių asortimentas
Kilimai vidutinis
Laminatas vidutinis
Parketlentės vidutinis
Tapetai vidutinis
Sausi statybiniai mišiniai didelis
Asortimento palyginamasis apibūdinimas ypač didelis labai didelis didelis vidutinis nėra

Prekės e-kataloguose

E-parduotuvėje pateikta tik nedidelė gamintojų asortimento dalis. Daug platesnį asortimentą galite peržiūrėti prie prekių aprašymų esančiuose kataloguose. Patikusias prekes galima įsigyti. Kaip pirkti iš e-katalogų?


© 2021   Visos teisės saugomos.