Kokią vonią rinktis?

Kokią vonią rinktis?

Dalintis:

Juk ne veltui patalpa vadinasi vonios kambariu, o ne dušine. Pasirinkę tinkamą vonią savo namuose, galite gerokai padidinti komfortą savo namuose ir sukurti tokią erdvę, kurioje būtų malonu atsipalaiduoti bei leisti laiką. Pažindami visų tipų vonias ir jų privalumus galėsite priimti geriausią sprendimą.

Laisvai pastatoma vonia

Šios vonios stovi atskira ir nėra pritvirtinamos prie sienų bei gali būti pastatytos bet kurioje vonios kambario vietoje.

Privalumai:

  • Tinka ten, kai voniai visai nėra vietos pačiame san. mazge. Tada ją galima iškelti ir į miegamąjį.
  • Labai unikalus dizaino elementas.

Geriausiai tinka: didesniems vonios kambariams, kuriuose vonia gali tapti dėmesio traukos objektu, tad galima sukurti atvirą ir prabangų išplanavimą. Kitu atveju, kai reikia vonios, bet visai nėra vietos, ją įmanoma skoningai įkomponuoti ne vonios kambaryje, bet miegamajame.

Vonia kampe

Čia viskas projektuojama taip, kad vonia tilptų į kampą, tarp dviejų ar net trijų sienų. Toks sprendimas maksimaliai išnaudoja erdvę, nes įsitaiso kampe, o likęs plotas lieka laisvas kitai įrangai ar baldams.

Privalumai:

  • Puikiai tinka mažesniems vonios kambariams, nes atlaisvina vietą kitiems įrenginiams.
  • Galima rinktis didesnę vonią, tad bus pakankamai erdvės atsipalaiduoti.
  • Vonios kambaryje atsiranda unikalus dizaino elementas.

Geriausiai tinka: vonios kambariams, kuriuose labai svarbu efektyviai išnaudoti erdvę, taip pat tiems, kurie turi pakylą ar unikalią erdvės viziją bei gali vonią pastatyti, pavyzdžiui, prie vitrininio lango ir ne tik.

Sūkurinė vonia

Seniau tai buvo prabangos etalonas, bet dabar sūkurines ar masažines vonias savo namams renkasi tie žmonės, kurie labai suinteresuoti savo savijauta, aktyviai sportuoja arba dirba labai sunkų fizinį darbą, galbūt yra vyresnio amžiaus.

Privalumai:

  • Mažina stresą, įtampą, leidžia atsipalaiduoti;
  • Kiekvienas išsimaudymas turi naudą ir kūnui, ir sielai.

Geriausiai tinka: namuose, kur tikrai reikalinga masažinė, sūkurinė funkcija.

O kaip daryti su medžiagomis?

Iš esmės galima išskirti keturias pagrindines medžiagas, iš kurių gaminamos vonios:

Kiekviena medžiaga turi savo pliusų bei trūkumų.

Akrilas yra bene populiariausias pasirinkimas su daugiausiai opcijų. Jis lengvai prižiūrimas ir gana ilgai išlaiko šilumą bei nekainuoja itin daug. Tačiau estetikos prasme ir kalbant apie kokybę, kitos medžiagos to pasiūlys kiek daugiau.

Ketaus gaminiai, bent jau iš techninės pusės panašūs į akmens masės, tačiau jos sveria dar daugiau už akmenį. Nors tarnauja labai ilgai, jų apdaila labai jautri įbrėžimams.

Kalbant apie akmens masę reikia paminėti, kad tai yra klasiškas, prabangus pasirinkimas. Kokybė, tarnavimas dešimtečius bei malonus prisilietimas garantuos, kad gerai jausitės visą laiką būdami tokioje vonioje.

Na, o plienas yra atsparus įbrėžimams, lengvai valosi, tačiau ne taip gerai išlaiko šilumą.

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas mūsų komandai. Ačiū!

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais vadybininkas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.